Syrian Graduates Conference - Building Markets

مؤتمر الخريجين السوريين 2 (المحطة التالية)

Suriyeli Mezunlar Konferansı 2

السادة أصحاب الشركات والمصانع، وإذا كنتم من الباحثين عن الخبرات والموظفين الأكفاء، فهذا الحدث يهمكم. مؤتمر الخريجين السوريين هو حدث ليوم واحد، ومن المقرر عقده في غازي عنتاب في الثلاثين من شهر تموز 2023 . وسيجمع ما بين مجموعة متنوعة من الخبراء والمتخصصين والخريجين لمشاركة المعرفة والخبرات وتعزيز التشبيك وتزويد الخريجين بالأدوات والمعرفة اللازمة للانتقال إلى محطتهم التالية وهي الدخول إلى سوق العمل. يشمل هذا المؤتمر العديد من الفعاليات والورشات بالاضافة إلى معرض أصحاب العمل، ومن المؤمل أن يحظى المؤتمر بتغطية إعلامية واسعة ويحظى أيضاً بحضور ومشاركة واهتمام واسع من قبل أصحاب الأعمال والخريجين ومنظمات المجتمع المدني، نظراً لأهميته العالية للخريجين وأصحاب العمل. إذا كنتم من أصحاب العمل المهتمين بأن يكون لكم ستاند خاص بمؤسستكم لعرض خدماتكم أومنتجاتكم إضافة إلى عرض الشواغر الوظيقية المتاحة واستقطاب الطلاب المتميزين، فيرجى تعبئة الرابط أدناه وسيتم التواصل معكم في حال قبول طلبكم.
الموقع الذي سيعقد فيه المؤتمر: Şahinbey Belediyesi Kongre Merkezi Akkent, 27470 Şahinbey/Gaziantep
للاستفسار يمكنكم الاتصال على الرقم التالي: 05373817158
لتحميل دليل المؤتمر اضغط على الرابط هنا.

Değerli şirket ve fabrika sahipleri,
Eğer uzman ve kalifiye eleman arıyorsanız bu etkinlik ilginizi çekebilir. Suriye Mezunlar Konferansı, 30 Temmuz 2023 tarihinde Gaziantep'te gerçekleşecektir. Bu konferans bilgi ve uzmanlığı paylaşmak, ağ oluşturmak ve mezunlara bir sonraki durakları olan işgücü piyasasına girmek için gerekli araçları ve bilgileri sağlamak amacıyla çeşitli uzmanları ve mezunları bir araya getirecektir. İşverenler Fuarı'nın yanı sıra bir çok etkinlik ve çalıştayın yer aldığı bu konferansın mezunlar ve işverenler açısından taşıdığı önem nedeniyle işletme sahipleri, mezunlar ve sivil toplum kuruluşlarının geniş katılımı ve medyada geniş yer bulması beklenmektedir. Mevcut iş ilanlarını yayınlamak ve seçkin öğrencileri çekmenin yanı sıra kuruluşunuzun hizmet veya ürünlerinizi sergilemek için bir stant bulundurmakla ilgilenen bir işverenseniz, lütfen aşağıdaki formu doldurun. Talebiniz kabul edildiğinde sizinle iletişime geçeceğiz.
Konferansın gerçekleştirileceği yer: Şahinbey Belediyesi Kongre Merkezi Akkent, 27470 Şahinbey/Gaziantep
Sorularınız için +90 537 381 7158 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Konferans kılavuzunu indirmek için: buradaki bağlantıya tıklayın.//----------------Language--------------------------------