Mentorship general registration form - Building Markets

 استمارة التسجيل للجلسات الفردية الاستشارية مع 

Building Markets

Building Markets Bireysel Danışmanlık Seansları Kayıt Formu

 

تعمل Building Markets في تركيا على توسيع نطاق تقديم الخدمات للشركات المسجلة رسمياً المملوكة لسوريين وكذلك الشركات التركية المحلية.

تقوم Building Markets بإعداد الأعمال التجارية وربطها بفرص عمل جديدة من خلال زيادة الظهور وتعزيز الهوية البصرية على الإنترنت؛ توفير التدريب والإرشاد ؛ وخدمات التقديم على المناقصات وفرص التصدير.

يشمل برنامجنا للتدريب والإرشاد : تدريبات مباشرة بالإضافة إلى منصتنا للتدريب عبر الإنترنت التي تشمل مجموعة من التدريبات كالتجارة الالكترونية، التسويق الالكتروني ، المحتوى التسويقي، المناقصات ، الاستيراد والتصدير ، إدارة المبيعات والمزيد!

بالاضافة الى جلسات استشارية فردية مع خبراء في السوق التركي لدعم تطوير أعمالك.

كما تشمل خدماتنا لتطوير الأعمال خدمة توزيع المناقصات وفرص التصدير ومشاركتها معك بشكل يومي ومساعدتك في التقديم عليها ،بالإضافة الى خدمة التشبيك بين الشركات المحلية وربطك بفرص استثمار و سلاسل توريد جديدة.

Building Markets, Türkiye’de, resmi olarak kayıtlı Suriyeli ve yerel Türk şirketlerine hizmet sunma kapsamını genişletmektedir.Building Markets, işletmelerin görünürlüğünü artırma ve çevrimiçi kimliği güçlendirme yoluyla iş faaliyetlerini destekleyerek yeni iş fırsatlarına bağlantı kurmaktadır.

Ayrıca eğitim ve mentorluk, ihalelere ve ihracat fırsatlarına başvuru hizmetleri sunmaktadır.

Eğitim ve mentorluk programımız, çeşitli konuları içeren canlı eğitimler ve çevrimiçi eğitim platformumuzu içermektedir. Bu konular arasında e-ticaret, dijital pazarlama, pazarlama içeriği, ihaleler, ithalat ve ihracat, satış yönetimi ve daha fazlası bulunmaktadır.

Ayrıca, Türk pazarındaki uzmanlarla bireysel danışmanlık oturumları da sunularak işletmelerin gelişimine destek sağlanmaktadır.

İş geliştirme hizmetlerimiz arasında ihalelerin dağıtımı ve ihracat fırsatlarına erişim, günlük olarak bilgilendirme ve başvuru süreçlerinde yardımcı olma yer almaktadır. Ayrıca, yerel şirketler arasında ağ oluşturma ve yeni yatırım fırsatları ile tedarik zincirleri ile bağlantı kurma konularında hizmet sunmaktayız.

:اذا كان لديكم اي استفسار يرجى التواصل مع مركز الاتصال على الرقم التالي

+90 212 945 09 60